Polityka prywatności

Właścicielem i administratorem serwisu BRAMYNAUKI.PL jest Copernicus Center Press sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy pl. Szczepańskim 8, wpisana do Rejestru Przedsiębiorstw Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000429149, NIP 676-24-57-623,Regon 122628824.

Ochrona danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Wszelkie informacje, pobierane od klienta podczas korzystania z serwisu BRAMYNAUKI.PL są użyte wyłącznie do wykonania zamówionej usługi lub ewentualnego przesłania informacji obejmującej nowości książkowe, oferty handlowe (za zgodą klienta).

Użytkownicy naszego serwisu mają możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą udostępniać swoje dane korzystając z serwisu.


Ochrona danych osobowych

W szczególny sposób dbamy o dane osobowe swoich klientów. Każdy klient musi podać swoje dane osobowe w następujących przypadkach:

1.  Dokonując zakupu bez rejestracji w serwisie klient zostanie poproszony o podanie danych osobowych w celu poprawnego przeprowadzenia transakcji. Dane klienta przechowywane są w bazie klientów w celu ułatwienia późniejszego procesu zakupu i pod żadnym pozorem nie są udostępniane osobom trzecim.

Zakładając konto użytkownika w portalu BRAMYNAUKI.PL każdy użytkownik poproszony zostanie o podane danych osobowych w celu usprawnienia późniejszych transakcji. Wspomniane dane osobowe są chronione i nie udostępniane instytucjom i osobom trzecim.

Logowanie do konta użytkownika odbywa się na specjalnie szyfrowanej stronie.

2.  Wyrażając zgodę na dostarczanie informacji obejmujących nowości książkowe, oferty handlowe, adres e-mail podany w zamówieniu dołączany zostaje do naszej grupy mailowej. Adres e-mail klienta nie jest udostępniany instytucjom czy osobom trzecim.

Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r., Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. masz prawo wglądu w swoje dane oraz prawo do ich poprawiania, uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia. W tym celu skorzystaj z właściwych zakładek w serwisie BRAMYNAUKI.PL, prześlij e-mail pod adres: biuro@yellowteam.pllub list polecony na adres: Copernicus Center Press sp. z o.o. pl. Szczepański 8, 31-011 Kraków.

Strona BRAMYNAUKI.PL korzysta z plików cookie, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.